Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER GAMING - Gejming Uz Pobedničku Snagu!
| SKU | 54035 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331354152 |
Nema na stanju
Cena:
103.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Grafička kartica Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER GAMING 12GB GV-N407SGAMING OC-12G - Snaga u tvojim rukama!
Zaroni duboko u svet igara sa Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER GAMING 12GB GV-N407SGAMING OC-12G grafičkom karticom. Ova NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER grafička kartica, deo Gigabyte-ove GAMING serije, donosi ultimativne performanse za sve gejmere. Sa naprednim hlađenjem i VR-ready tehnologijom, ova kartica omogućava fluidan gejming bez trzaja. Iskoristite snagu Ray Tracing tehnologije i DLSS-a kako biste doživeli svet igara na potpuno novi način.
Ključne karakteristike:
- 12GB video memorije
- 192-bitni interfejs
- WINDFORCE Colling System
Specifikacija:
| Proizvođač čipa | nVidia |
|---|---|
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model | RTX 4070 SUPER |
| Grafički čip | Ada Lovelace |
| Broj unificiranih procesora | 7168 |
| Radni takt | 2.475MHz (2.565MHz OC mode) |
| Količina memorije | 12GB |
| Magistrala memorije | 192bit |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1a |
| Dodatni naponski priključci | 1x16pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | WINDFORCE Colling System |
| Podržane tehnologije | RGB Fusion, OpenGL 4.6, Dual BIOS, Microsoft DirectX 12 Ultimate, nVidia DLSS 3, NVIDIA Encoder |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Dimenzije | 300mm x 130mm x 57.6mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 54035 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331354152 |
| Memorija | 12GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4070 Super |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
103.499 RSD



Login and Registration Form