| SKU | 53416 |
|---|---|
| Brend | INNO3D |
| EAN | 4895223103005 |
INNO3D GeForce RTX 4080 Super X3 16GB - grafička kartica za tvoj računar!
INNO3D GeForce RTX 4080 Super X3 16GB grafička kartica vas uvlači u akciju. INNO3D GeForce RTX 4080 Super X3 je impresivna grafička kartica koja donosi vrhunsku igračku i kreativnu snagu. Sa NVIDIA GeForce RTX 4080 Super grafičkim čipom, ova kartica pruža neuporedivu grafiku visokog kvaliteta.
Ključna karakteristika ove grafičke kartice je napredna tehnologija praćenja zraka (Ray Tracing) koja omogućava realistično osvetljavanje, refleksije i senke u igrama i kreacijama. To znači da ćeš doživeti vizuale koje su bliže stvarnosti nego ikada pre.
Sa impresivnih 16 GB GDDR6X video memorije, INNO3D GeForce RTX 4080 Super X3 OC je spreman za rad sa najzahtevnijim igrama i aplikacijama. Brzi boost taktovi omogućavaju visoke FPS u igrama, a podrška za DLSS tehnologiju donosi dodatni boost u performansama.

Specifikacija:
| Proizvođač | INNO3D |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | RTX 4080 Super X3 |
| CUDA Cores | 9728 |
| Boost Clock (MHz) | 2505 |
| Base Clock(MHz) | 2205 |
| Minimalna potrebna snaga (W) | 750 |
| Dodatni konektori napajanja | 3x PCIe 8-pin cables (adapter in box) OR 320 W or greater PCIe Gen 5 cable |
| Memorija | 16GB |
| Memory Clock | 22.4Gps |
| Interfejs | GDDR6X |
| Magistrala | 256-bit |
| Kapacitet memorije (GB/s) | 736 |
| Slot | PCI-E 4.0 X16 |
| Ostalo | Real-Time Ray Tracing, NVIDIA DLSS, NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA Highlights, NVIDIA G-SYNC™-Ready,Game Ready Drivers, NVIDIA Studio Drivers, NVIDIA GPU Boost™, Vulkan API |
| OpenGL | 4.6 |
| Dimenzije | 328 x 137 x 62 mm |
| Multimonitor | Da |
| Maksimalna rezolucija | 7680x4320 |
| Priključci | HDMI 2.1a, 3x DisplayPort 1.4a |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 53416 |
|---|---|
| Brend | INNO3D |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4895223103005 |
| Memorija | 16GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4080 |
| Proizvođač čipa | nVidia |



Login and Registration Form