Iskusi vrhunski gejming s MSI nVidia GeForce RTX 4070 Ti 12GB GAMING X Slim grafičkom karticom. Snaga, stil i performanse za neverovatno iskustvo igranja!
| SKU | 50979 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| EAN | 4711377108805 |
Nema na stanju
Cena:
128.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gejming snaga budućnosti - MSI RTX 4070 Ti 12GB Gaming Slim
Upoznaj ultimativnu snagu za gejming uz MSI nVidia GeForce RTX 4070 Ti 12GB GAMING X Slim grafičku karticu! Ova vrhunska grafička kartica donosi neverovatno realistično iskustvo igranja, zahvaljujući svojoj moćnoj arhitekturi i 12GB GDDR6X memorije. S GAMING X Slim dizajnom, ova kartica će se elegantno uklopiti u svaki sistem, pružajući visokokvalitetnu grafiku i brzinu bez premca. Osveži svoj računar i postigni vrhunske performanse uz MSI!
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | nVidia GeForce RTX 4070 Ti 12GB Gaming Slim |
| Graphics Engine | RTX 4070 Ti |
| Broj unificiranih procesora | 7680 |
| Radni takt | 2.730MHz (2.745MHz MSI Center) |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1a, 1x16pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 3x TORX Fan 5.0 |
| Podržane tehnologije | nVidia®G-Sync |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 307 x 125 x 51mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50979 |
|---|---|
| Brend | MSI |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711377108805 |
| Memorija | 12GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4070 Ti |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
128.499 RSD



Login and Registration Form