GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4090 24GB grafička kartica za tvoj računar!
| SKU | 52129 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331313524 |
Nema na stanju
Cena:
266.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
nVidia GeForce RTX 4090 24GB - grafička kartica za tvoj računar!
GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4090 24GB grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusi igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | RTX 4090 |
| Graphics Engine | nVidia GeForce |
| Broj unificiranih procesora | 16384 |
| Radni takt | 2.520MHz |
| Količina memorije | 24GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 384bit |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1a, 1x 16pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6, Microsoft DirectX 12 Ultimate |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | Da |
| Dimenzije | 331mm x 136mm x 55.5mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 52129 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331313524 |
| Memorija | 24GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4090 |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
266.999 RSD



Login and Registration Form