Gigabyte nVidia GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC 12GB grafička kartica za tvoj računar!
| SKU | 37787 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 08.03.2023 |
| EAN | 4719331312985 |
Nema na stanju
Cena:
106.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte nVidia GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC 12GB grafička kartica za tvoj računar!
Gigabyte nVidia GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC 12GB grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | MSI |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | GeForce RTX 4070 Ti Windforce |
| Graphics Engine | RTX 4070 Ti |
| Broj unificiranih procesora | 7680 |
| Radni takt | 2.610MHz (2.625MHz boost clock) |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Priključci | 3x DisplayPort 1.4a, 1x HDMI 2.1, 1x16pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | Windforce Colling System |
| Podržane tehnologije | nVidia®G-Sync |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 261mm x 126mm x 50mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link |
Detalji
| SKU | 37787 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Datum Izlaska | 08.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331312985 |
| Memorija | 12GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Boja | Crna |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 4070 Ti |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
106.999 RSD



Login and Registration Form