ASUS nVidia GeForce RTX 3060 Ti 8GB 256bit TUF GAMING grafička kartica za tvoj računar!
| SKU | 37330 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 03.03.2023 |
| EAN | 4711081963882 |
Nema na stanju
Cena:
59.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS nVidia GeForce RTX 3060 Ti 8GB 256bit DUAL-RTX3060TI-O8GD6X - grafička za vaš računar
ASUS nVidia GeForce RTX 3060 Ti 8GB 256bit grafička kartica vas uvlači u akciju. Iskusite igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | ASUS nVidia GeForce RTX 3060 Ti 8GB 256bit TUF-RTX3060TI-O8GD6X-GAMING |
| Graphics Engine | RTX 3060 Ti |
| Broj unificiranih procesora | 4864 |
| Radni takt | 1.755MHz (1.785MHz boost clock) |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Širina memorijske magistrale | 256bit |
| Priključci | Ukupno Display port priključaka 3 DisplayPort priključci 3x DisplayPort 1.4a Ukupno HDMI priključaka 1 HDMI priključci 1x HDMI 2.1 Dodatni naponski priključci 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 2x Fan |
| Podržane tehnologije | GPU Tweak III |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 302mm x 142mm x 54mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37330 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Grafička karta |
| Datum Izlaska | 03.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081963882 |
| Memorija | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6X |
| Model | RTX 3060 Ti |
| Proizvođač čipa | nVidia |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
59.999 RSD



Login and Registration Form