Dell 27" P2723DE QHD USB-C Professional IPS savršen poslobni monitor,
| SKU | 37721 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Datum Izlaska | 13.04.2023 |
| EAN | 5397184656792 |
Na stanju
MP cena :
66.999 RSD
65.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 27" P2723DE QHD USB-C Professional IPS - idealan poslovni monitor.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- 2.560 x 1.440 (QHD)
- IPS
- 8ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | P2723DE QHD USB-C Professional IPS |
| Boja | Siva |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m2 |
| Odziv | 8ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja boja |
| Ostalo | Anti-glare, Dell Comfort VIew, 99%(sRGB) |
| Priključci | Ukupno Display port priključaka 3 DisplayPort priključci 2x DisplayPort 1.4, 1x DisplayPort 1.4 preko USB Type-C Ukupno HDMI priključaka 1 HDMI priključci 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka 5 USB priključci 4x USB 3.2, 1 x USB tip C upstream Ostali priključci / Slotovi RJ-45 |
| Ostali priključci | RJ-45 |
| Dodatne funkcije | Power delivery (preko USB-C) do 90W |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 611.6mm x 174mm x 400 mm |
| Težina | 7.34kg sa postoljem |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37721 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 13.04.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184656792 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Višebojna |
| Tip panela | IPS |
| Format | 2K QHD |
| Model | Professional |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
66.999 RSD
65.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja











Login and Registration Form