Gigabyte G27Q-EK 27", vrhunski gejming monitor sa 1ms odzivom i 144Hz frekvencijom za instant reakcije u igri!
| SKU | 39010 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331807979 |
Nema na stanju
Cena:
38.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte G27Q-EK 27" - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Gigabyte G27Q-EK 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. IPS LED monitor sa responzivnošću od 1ms i sa brzinom osvežavanja od 144Hz kreiran je za profesionalne igrače i impresivnu igru.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- QHD rezolucija (2.560 x 1.440)
- IPS LED
- 144Hz brzina osvežavanja
- 1ms
- HDR400
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Monitor |
| Model | G27Q-EK |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 12.000.000:1 |
| Osvetljenje | 350cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 120%(sRGB), 8-bit color, 92% of DCI-P3, HDR400 |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2 (podržava HDR), 2x HDMI 2.0, 1x 3.5mm, 2x USB 3.0 |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2 x 2W |
| Podržane tehnologije | Flicker-free |
| Dodatne mogućnosti | Podesivost po visini, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 619.04 x 202.97 x 518.88 mm |
| Težina | 6.7 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 39010 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331807979 |
| Dijagonala | 27'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | 2K QHD |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
38.999 RSD



Login and Registration Form