Dell 27" S2721HN FreeSync IPS - monitor
| SKU | 34466 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Datum Izlaska | 09.05.2022 |
| EAN | 5397184409374 |
Nema na stanju
Cena:
19.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 27" S2721HN FreeSync IPS - idealan monitor premium kvaliteta.
Dell 27" S2721HN FreeSync IPS 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svakom nivou. IPS monitor (1.920 x 1.080) sa brzinom osvežavanja od 75Hz dizajniran je za potpuno uživanje u gamingu i office poslovima.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- IPS
- 4ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | S2721HN |
| Boja | Siva |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m² |
| Odziv | 4ms |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 3H hard coating, Anti-glare, Flicker-free |
| Prikljičci | 2x HDMI 1.4, 1x 3.5mm |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 609.9 x 186.69 x 453.39 mm |
| Težina | 7.6kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34466 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 09.05.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184409374 |
| Konekcija | HDMI |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Siva |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
19.999 RSD



Login and Registration Form