LG 27UP85NP-W, 4K monitor sa fantastičnom reprodukcijom boja. Savršen za profesionalce i gejmere koji cene vrhunsku grafiku.
| SKU | 38934 |
|---|---|
| Brend | LG |
| EAN | 8806084028198 |
Nema na stanju
Cena:
39.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Monitor LG 27UP85NP-W IPS 4K 27" - monitor premium brenda.
Nadogradi produktivnost i pojačaj svoje gaming iskustvo pomoću IPS ekrana sa veličinom od 27 inča i rezolucijom 3840 x 2160. Bez obzira na zadatak, obavi ga brzo. Prava razlika u boji i osvetljenosti. Igraj sa bržom, glatkom tehnologijom igara. AMD Freesync smanjuje cepanje na slici i seckanje efikasnijom komunikacijom između monitora i grafičke kartice.
Ovaj monitor podržava širok spektar boje, omogućavajući sveobuhvatan realističan prikaz. Kako je sertifikovan po HDR 400 standardu boje će biti živopisnije nego ikad. Bez obzira na bojno polje, može da pomogne gejmerima da vide originalne živopisne boje tvoraca igara.
Ključne karakteristike:
- 27 inča Ultra HD (3840x2160) IPS Ekran
- 95% DCI-P3 gamut
- AMD Freesync
- HDR 400
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | 27UP85NP-W IPS 27" |
| Veličina | 27 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 400 cd/m2 |
| Vreme odziva | 5ms |
| Vrsta displeja | IPS |
| Odnos Kontrasta | 1.200:1 |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Rezolucija | 3840 x 2160 Ultra HD |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| Integrisani zvučnici | 2x 5W, Maxx Audio |
| Konektori | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort 1.4, 1x USB-C, 1 x 3.5mm (izlaz) |
| Ostale funkcije | Tilt, Pivot, podešavanje visine |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38934 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806084028198 |
| Dijagonala | 27'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | 4K UHD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
39.999 RSD



Login and Registration Form