White Shark Graphene GM-5014 je idealan gejmerski miš za sve entuzijaste. Poseduje podesivu rezoluciju do 12.400 DPi, izdržljive tastere do 20 miliona klikova, lagani dizajn od svega 47 grama.
| SKU | 53987 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 3858894503575 |
Na stanju
Cena:
3.299 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
White Shark Graphene GM-5014 - Nikad ne gubi na brzini i preciznosti!
Uživaj u besprekornom gejming iskustvu uz White Shark Graphene GM-5014 miš. White Shark GRAPHENE gaming miš je lagani čudo težine samo 47g, obećavajući beznaporno manevrisanje. Sa 6 dugmadi i Pixart 3327 chipsetom, ovaj 6D miš pruža preciznost na dohvat ruke. Prilagodite svoje iskustvo sa softverom koji omogućava podešavanje do 12,400 DPI. Huano prekidači garantuju 20M pritisaka, osiguravajući dugotrajnu pouzdanost. Crna, bela ili roze boja, mat finiš, pleteni kabl i UPE donje podloge čine ga elegantnim i izdržljivim. Otkrijte svoj gaming potencijal uz ovaj ergonomski, visoko performansni miš dizajniran za Windows 7/8/10/11 i MacOS.

Ključne karakteristike:
- Miš sa visokom preciznošću
- Ergonomski dizajn za udobnost
- HUANO svičevi
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Miš |
| Model | Graphene GM-5014 Pink |
| Boja | Ljubičasta |
| Broj tastera | 6 |
| Senzor | Optički, Pixart 3327 |
| Acceleration | 30 G |
| Povezivanje | Žično, USB 2.0 |
| Kompatabilnost | Windows 7/8/10/11/MacOS |
| Senzor | Optički |
| Podesiva rezolucija | Da, do 6200 (12400 kroz softver) |
| Izdržljivost tastera | ~ 20 miliona klikova Huano svičevi |
| Osvetljenje | RGB 16.8 M boja |
| Dimenzije miša | 120.5 x 64.4 x 37.8 mm |
| Težina | 47 g |
| Dužina kabla | 1.5 m |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 53987 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 3858894503575 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 12400 |
| Boja | Ljubičasta |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.299 RSD



Login and Registration Form