Razer DeathAdder poseduje 6400 DPI optički senzor koji ti omogućava precizno praćenje sa nultom interpalacijom. Značajan desni ergonomski dizajn je ostao isti, ali je poboljšan sa gumenim bočnim držačima za bolju kontrolu miša. Vreme je za pobede!
| SKU | 31792 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| EAN | 8886419333326 |
Na stanju
MP cena :
6.499 RSD
4.999 RSD
UŠTEDA 1.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Razer DeathAdder Essential FRML - Tvoj pouzdani saveznik!
Razer DeathAdder poseduje 6400 DPi optički senzor koji vam omogućava precizno praćenje sa nultom interpalacijom. Značajan desni ergonomski dizajn je ostao isti, ali je poboljšan sa gumenim bočnim držačima za bolju kontrolu miša. Razer Synapse upotpunjuje Razer DeathAdder paket - isporučuje mogućnosti kao što su postavke upravljačkih programa sačuvane u cloud-u, kalibraciju površine, praćenje Z osa i još mnogo toga.

Ključne karakteristike:
- Jedan od najprodavanijih miševa kompanije Razer
- 5 Hyperresponse tastera koje može programirati po želji uz pomoć Razer Synapse 3 tehnologije
- Ergonomski dizajniran za desnoruke igrače
- Razer mehanički svičevi
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | DeathAdder Essential White |
| Boja | Bela |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 1.8 |
| Broj tastera | 5 prograbmilnih, Razer mehanički switchevi |
| Izdržljivost tastera | ~ 10 miliona klikova |
| Simetričnost | Ne, dizajniran za desnoruke igrače |
| Senzor | Optički |
| Rezolucija | Podesiva, do 6400 DPi |
| Osvetljenje | Jednobojno, zeleno |
| Odziv (poling rate) | 1ms/1000Hz |
| Brzina praćenja | 220 IPS |
| Ubrzanje | 30 G |
| Softver | Razer Synapse 3 |
| Dimenzije | 127 x 73 x 43 mm |
| Težina | 96 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 31792 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419333326 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 6400 |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
6.499 RSD
4.999 RSD
UŠTEDA 1.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form