Redragon Combo čine gejmerski miš Griffin M607W, Dragonborn K630W-RGB tastatura i slušalice Pandora 2 H350-1. Idealan starter pack za svakog gejmera!
| SKU | 34455 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| EAN | 6950376708144 |
Na stanju
MP cena :
11.999 RSD
10.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ReDragon komleta S129W - tastatura + miš + slušalice / promotivna cena.
Redragon COMBO S129W tastatura + miš + slušalice - idealan starter pack. Redragon je proizvođač koji se na našem tržištu pozicionirao kao brend koji pruža dosta, po veoma primamljivim cenama, pa nije ni iznenađenje da se njihovi proizvodi nalaze u našoj ponudi. Redragon Combo čine gejmerski miš Griffin M607W, Dragonborn K630W-RGB tastatura i slušalice Pandora 2 H350-1.

Ključne karakteristike:
- Idelana starter pack za gejmere početnike
- Gejmerksi miš sa podesivom rezolucijom do 7200 DPi
- Pandora H350W-1 RGB gejmerske slušalice sa izdržljivim i skidajućim mikrofonom
- Mehanička tastatura Redragon K630W sa RGB osvetljenjem
Specifikacija miša :
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Griffin M607W |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Broj tastera | 7 |
| Boja | Bela |
| Simetričnost | Ne, napravljen za desnoruke igrače |
| Senzor | Optički |
| Rezolucija | Podesiva, 5 nivoa DPI 800/1200/1600/2400/7200 |
| Osvetljenje | LED RGB |
| Odziv | 1000Hz |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Specifikacija tastature :
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Mehanička tastatura |
| Model | K630W-RGB 60% |
| Povezivanje | USB Type-C |
| Boja | Bela |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, RGB |
| Makro tasteri | / |
| Antighosting | Da, svi tasteri |
| Broj tastera | 61 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Specifikacija slušalica :
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Slušalice |
| Model | Pandora H350W-1 RGB |
| Povezivanje | Žično |
| Boja | Bela |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, RGB |
| Sistem | stereo surround-sound/ |
| Prečnik zvučnika | 50 mm |
| Kompatabilnost | PC računari, PS4, XB1, NSW i mobilni telefoni |
| Frekvencija | 100-10KHz |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34455 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Komplet |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376708144 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 7200 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Bela |
| Format | 60% |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
11.999 RSD
10.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja




Login and Registration Form