| SKU | 53983 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| EAN | 8713439250688 |
Trust GXT109 Felox Gaming Mouse Pink - gejmerski miš u moćnoj roze boji!
Gaming miš je tvoj idealan pratilac u svetu igara. Sa mogućnošću podešavanja brzine između 200-6400 DPI, možeš pronaći savršenu brzinu koja odgovara vašem stilu igranja. Ovaj miš dolazi sa šest dugmića, uključujući dva bočna dugmeta i selektor DPI-ja, omogućavajući ti veću kontrolu i funkcionalnost prilikom igranja. Pored toga, Felox miš poseduje višebojno LED osvetljenje sa tri različita režima, čineći tvoj setup još atraktivnijim. Sa programabilnim softverom, možeš prilagoditi brzinu DPI-ja, osvetljenje i makroe kako bi stvorio svoj savršeni gaming miš. Sa dugim kablom od 1.5m, ovaj miš pruža slobodu kretanja, bez obzira na to gde se nalazi tvoj računar. Sa svojim funkcijama i atraktivnim dizajnom, ovaj miš je savršen dodatak vašem gaming setup-u.

Ključne karakteristike:
- Podesiv DPI-a od 200 do 6400
- Šest tastera
- Višebojno LED osvetljenje
- Dugačak kabl od 1.5m
Specifikacija:
| Proizvođač | Trust |
|---|---|
| Tip | Miš |
| Model | GXT109 Felox |
| Broj tastera | 6 |
| Broj programabilnih tastera | 6 |
| Maksimalni DPI | 6400 dpi |
| Ubrzanje | 20 G |
| Brzina praćenja | 60 ips |
| Osvetljenje | Da |
| Rezolucija miša | 26000 DPI |
| Boja | Roza |
| Težina | 102 g |
| Dužina kabla | 150cm |
| Konekcija | Žično, USB |
| Dimenzije | 42 X 70 X 131 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
| SKU | 53983 |
|---|---|
| Brend | Trust |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8713439250688 |
| PEGI - Uzrast | 18 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 6400 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Roza |



Login and Registration Form