ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II je visoko performantna matična ploča sa podrškom za Intel Core procesore, Wi-Fi 6, USB 3.2 Gen 2 i bogatim igračkim funkcijama.
| SKU | 52203 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387340660 |
Nema na stanju
Cena:
53.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II - matična ploča premium brenda.
ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II matična ploča. ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II je matična ploča namenjena zahtevnim gejmerima i entuzijastima koji žele vrhunske performanse i bogate funkcije za svoje računare. Ova matična ploča podržava Intel Core procesore 12. generacije i pruža korisnicima mogućnost da izgrade moćne igračke konfiguracije.
ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II je odličan izbor za gejmere i entuzijaste koji žele izuzetno snažnu i prilagodljivu matičnu ploču za svoje računare. Sa podrškom za najnovije tehnologije i mogućnošću overclockinga, ova ploča omogućava korisnicima da maksimalno iskoriste svoje igračke performanse.
Specifikacija:
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
|---|---|
| Čipset | Intel Z790 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 4.800Mhz, 5.000Mhz, 5.200Mhz, 5.400MHz, 5.600MHz, 5.800MHz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 6.400MHz (O.C.), 6.600MHz (O.C.), 6.800MHz (O.C.), 7.000MHz (O.C.), 7.200MHz (O.C.), 7.400MHz (O.C.), 7.600MHz (O.C.), 7.800MHz (O.C.), 8.000MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | ASUS Enhanced Memory Profile II (AEMP II), DIMM Flex, Dual Channel, OptiMem II, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6GB/s |
| Ostali skladišni interfejs | 5x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Žična mreža (LAN) | 1x Intel 2.5Gb Ethernet |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Broj kanala | 6 (5.1) |
| Model | Realtek ALC4080 Codec, ROG SupremeFX |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| Ukupno USB priključaka | 14 |
| Ukupno USB-C priključaka | 2 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip C) Gen2, 1 (Tip C) Gen2x2, 2 (Tip A) Gen2, 4 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 6 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x S/PDIF optički, 2x 3.5mm |
| Ostali priključci | 2x Wi-Fi antenna connectors |
| Naponski priključci | 1x 24-pin ATX main power connector, 1x 8 pin 12V Power Connector |
| USB 3.2 | 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 2x2 Tip C porta), 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x AURA RGB header, 1 x CPU Over Voltage jumper, 1 x Start button, 1 x Thermal Sensor header, 1 x Thunderbolt™ (USB4®) header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 4 x SATA 6Gb/s, 5 x M.2 |
| Podržane tehnologije | AI Cooling II |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52203 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387340660 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | Intel Z790 |
| Format | ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
53.999 RSD



Login and Registration Form