Gigabyte Z790 AORUS ELITE AX-W rev. 1.x, fantastična matična ploča za tvoj gejming pc!
| SKU | 38669 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331854799 |
Nema na stanju
Cena:
30.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte Z790 AORUS ELITE AX-W rev. 1.x - matična ploča premium brenda.
Vrhunska matična ploča koja će ispuniti sve zahteve i najzagriženijih gejmera. Gigabyte Z790 AORUS ELITE AX-W rev. 1.x podržava Intel procesore 12-te i 13-te generacije i DDR5 memoriju, tako da ćeš imati pristup svim najnovijim tehnologijama ukoliko se odlučiš za nju!
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Matična Ploča |
| Model | Z790 AORUS ELITE AX-W rev.1.x |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Procesor | Intel Z790 |
| Tip memorije | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 5.200Mhz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 6.600MHz (O.C.), 6.800MHz (O.C.), 7.000MHz (O.C.), 6.400MHz (O.C.), 5.400Mhz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 7.200MHz (O.C.), 4.000Mhz, 7.400MHz (O.C.), 7.600MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za ECC UDIMM memory |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0, 1x PCI Express 5.0, 1x PCI Express 4.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 6x SATA III |
| Ostali skladišni priključci | 4x M.2 slot |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GbE (2500Mb/s) Ethernet |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Da, 5.3 |
| Broj kanala (Audio) | Realtek® 7.1 |
| Priključci na zadnjem panelu | DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.2, HDMI priključci 1x HDMI 2.0, Ukupno USB priključaka 10, Ukupno USB C priključaka 1, USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen2, 3 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen2x2, USB 2.0 priključci 4 (Tip A), RJ-45 (LAN) 1, Audio 2x 3.5mm, 1x S/PDIF optički, 2 x SMA antenna connectors (2T2R) |
| Unutrašnji priključci | Naponski priključci 1 x 24 pin ATX Power Connector, 2x 8 pin 12V Power Connector, USB 3.2 1 (Tip A) Gen1 Header, 1 (Tip C) Gen2 Header, USB 2.0 2, Audio 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x front panel header, 1 x Clear CMOS jumper, 1 x water cooling CPU fan header, 1 x Q-Flash Plus button, 2 x Thunderbolt™ add-in card connectors, 2 x RGB LED strip headers, 1 x reset jumper, 1x TPM Header, 1 x Clear CMOS button, 1 x CPU fan header, 3 x system fan headers, 1x system fan/water cooling pump header |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38669 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Matična ploča |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331854799 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | Intel Z790 |
| Format | ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
30.999 RSD



Login and Registration Form