Gigabyte Z690M DS3H DDR4 rev. 1.x - matična ploča
| SKU | 34054 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 24.03.2022 |
| EAN | 4719331830625 |
Nema na stanju
Cena:
18.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte Z690M DS3H DDR4 rev. 1.x - matična ploča premium brenda.
Gigabyte Z690M DS3H DDR4 rev. 1.x matična ploča 4x DDR4 sa podržanom memorijom 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.000MHz, 3.200MHz, 3.300Mhz (O.C.), 3.333Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.600Mhz (O.C.), 3.666Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.800Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.133Mhz (O.C.), 4.266Mhz (O.C.), 4.300Mhz (O.C.), 4.400Mhz (O.C.), 4.500Mhz (O.C.), 4.600Mhz (O.C.), 4.700Mhz (O.C.), 4.800Mhz (O.C.), 4.933Mhz (O.C.), 5.000Mhz (O.C.), 5.133Mhz (O.C), 5.333Mhz (O.C.). Od ostalih osobina poseduje Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP).
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Matična ploča |
| Model | Z690M DS3H DDR4 rev. 1.x |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1700 |
| Procesor | Intel® B660 |
| Tip memorije | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.000MHz, 3.200MHz, 3.300Mhz (O.C.), 3.333Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.600Mhz (O.C.), 3.666Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 3.800Mhz (O.C.), 3.866Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.133Mhz (O.C.), 4.266Mhz (O.C.), 4.300Mhz (O.C.), 4.400Mhz (O.C.), 4.500Mhz (O.C.), 4.600Mhz (O.C.), 4.700Mhz (O.C.), 4.800Mhz (O.C.), 4.933Mhz (O.C.), 5.000Mhz (O.C.), 5.133Mhz (O.C), 5.333Mhz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4x SATA III |
| Ostali skladišni interfejs | 2x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Napomena | Intel® Optane™ Memory Ready |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1000/2500 Mbps (2.5GbE) Realtek® |
| Broj kanala (Audio) | 8 (7.1) Realtek® |
| Priključci na zadnjem panelu | 2x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA D-sub, 1x PS/2, 1x USB Type C, 1x USB 3.2 (Tip C) Gen2, 3x USB 3.2 (Tip A) Gen1, 2x USB 2.0, 1x RJ-45 (LAN), 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1x 8 pin 12V Power Connector, 1x USB 3.2 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 2x USB 2.0 (podrška za 4 USB 2.0 porta), 1x Front panel audio, 1x serijski port, 1x paralelni port, 1 x addressable LED strip headers, 1 x Clear CMOS jumper, 1 x front panel header, 1 x Q-Flash Plus button, 1 x reset jumper, 1 x RGB LED strip header, 1 x S/PDIF Out header, 1 x Trusted Platform Module (TPM), 1x CPU Fan header, 3x System Fan header, Reset taster |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34054 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Matična ploča |
| Datum Izlaska | 24.03.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331830625 |
| Konekcija | 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C, VGA |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel Z690 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
18.499 RSD



Login and Registration Form