Gigabyte Z790 GAMING X rev. 1.x matična ploča za vaš računar.
| SKU | 37570 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 30.03.2023 |
| EAN | 4719331849986 |
Nema na stanju
Cena:
31.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte Z790 GAMING X rev. 1.x - matična ploča premium brenda.
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Matična Ploča |
| Model | Gigabyte Z790 GAMING X rev. 1.x |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Procesor | Intel Z790 |
| Tip memorije | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 5.200Mhz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 6.600MHz (O.C.), 6.800MHz (O.C.), 7.000MHz (O.C.), 6.400MHz (O.C.), 5.400Mhz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 7.200MHz (O.C.), 4.000Mhz, 7.400MHz (O.C.), 7.600MHz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 3.0 (x4 mode), 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x4 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 6x SATA III |
| Ostali skladišni priključci | 4x M.2 slot |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Žična mreža (LAN) | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
| Broj kanala (Audio) | Realtek® |
| Napomena | High Definition, Podrška za S/PDIF output |
| Priključci na zadnjem panelu | DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.2 HDMI priključci 1x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka 10 Ukupno USB C priključaka 1 USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen2, 3 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen2x2 USB 2.0 priključci 4 (Tip A) RJ-45 (LAN) 1 Audio 2x 3.5mm, 1x S/PDIF optički |
| Unutrašnji priključci | Naponski priključci 1 x 24 pin ATX Power Connector, 2x 8 pin 12V Power Connector USB 3.2 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 2x2 Tip C porta), 1 (podrška za USB 3.2 Gen 1 port) USB 2.0 2 Audio 1x Front panel audio Ostali priključci Reset taster, 1x CPU Fan header, 3x System Fan header, 1 x front panel header, 1 x Clear CMOS jumper, 1 x water cooling CPU fan header, 1 x system fan/water cooling pump headers, 2 x addressable LED strip headers, 1 x Q-Flash Plus button, 2 x Thunderbolt™ add-in card connectors, 1 x reset jumper, 1x TPM Header, 2x RGB LED strip headers, x Chassis/Water Pump Fan Connector (4-pin) |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37570 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Matična ploča |
| Datum Izlaska | 30.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331849986 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | Intel Z790 |
| Format | ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
31.999 RSD



Login and Registration Form