| SKU | 52772 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387336328 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
ASUS PRIME H610M-K - matična ploča premium brenda.
ASUS PRIME H610M-K matična ploča. ASUS PRIME H610M-K je matična ploča stvorena za prave gamere. Ova ploča podržava najnovije Intel procesore, omogućavajući im da pruže maksimalnu performansu u tvojim omiljenim igrama. Stabilan rad i brzina su ključni elementi, a integrisana zvučna kartica osigurava da tvoje audio iskustvo bude impresivno.
Osim toga, ASUS PRIME H610M-K dolazi sa bogatim mogućnostima proširenja, tako da možeš prilagoditi svoj gaming sistem tvojim potrebama. Bez obzira da li želiš dodati više RAM-a, SSD-a ili dodatnu grafičku karticu, ova matična ploča će ti omogućiti da to jednostavno uradiš.
Specifikacija:
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
|---|---|
| Čipset | Intel H610 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 2x DDR5 |
| Podržane memorije | 4.800Mhz, 5.200Mhz, 5.000Mhz, 5.600MHz, 5.400MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 96GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dual Channel |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| PCI slot | 2 |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6GB/s |
| Ostali skladišni interfejs | 1x M.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1x Realtek 1Gb Ethernet |
| Model | Realtek |
| Broj kanala | 7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | Audio Shielding, Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking, Premium audio capacitors, Dedicated audio PCB layers |
| HDMI priključci | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen1 |
| USB 2.0 priključci | 4 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin Main Power connector |
| USB 3.2 | 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta) |
| USB 2.0 | 1 (podrška za 2 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel header |
| Ostali priključci | 1 x RGB Header, 4 x SATA 6Gb/s, 1 x S/PDIF Out header, 1 x speaker header, 1 x SPI TPM header, 1 x M.2 slot (Key M), 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 2 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Clear CMOS header, 1 x COM Port header |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Podržane tehnologije | DIGI+VRM, ASUS CPU-Z, ASUS UEFI BIOS EZ Mode, LANGuard, SafeSlot, Fan Xpert 2+, PC Cleaner |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 234mm x 203mm |
| Fiksirajući otvori | 6 |
| Pakovanje | 2 x SATA 6Gb/s kabl |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 52772 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387336328 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, HDMI, USB, VGA |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | Intel H610 |
| Format | ATX |
| Socket | Intel 1700 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form