White Shark Galahad GM5007 je gaming miš sa RGB osvetljenjem. Precizan senzor, ergonomski dizajn i brzi odziv čine ga idealnim za igrače.
| SKU | 28760 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 736373266230 |
Na stanju
Cena:
3.099 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja White Shark GALAHAD GM5007 Black RGB - gejmerski miš / super cena.
White Shark GALAHAD gejmerski miš sa podesivom rezolucijom do 6.400 DPi i pozadinskim RGB osvetljenjem. Izuzetno lagan miš sa svega 72 grama i specifičnom modernom ljušturom. Glavni tasteri poseduju HUANO svičeve što životni vek ovog miša produžava na ~ 10 miliona klikova. 6D dizajn čini da vam je na raspolaganju 6 tastera za dinamičnu i efikasnu igru. Poseduje optički senzor SUNPLUS 6651 podesive rezolucije u rasponu 800-6400 DPi. Premazan je posebnim materijalima koji poboljšavaju stisak i onemogućavaju klizanje prstiju.

Ključne karakteristike:
- RGB pozadinsko osvetljenje
- Saće dizajn
- Izuzetno lagan
- HUANO svičevi
- Podesiva rezolucija u rasponu 800-6400 DPi
Softver (Driver) za White Shark Galahad GM-5007 gejmerski miš možete besplatno skinuti OVDE (download).
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | GM-5007 GALAHAD Black |
| Povezivanje | Žični, USB 2.0 |
| Boja | Crna |
| Senzor | Optički, SUNPLUS 6651 |
| Životni vek | ~10 miliona klikova |
| Senzor | Optički |
| Broj tastera | 6 |
| Svičevi | Huano (left, right tasteri) |
| Osvetljenje | RGB 16.8 miliona boja |
| Kabel | Pleteni |
| Rezolucija | Podesiva 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 / 6400 DPi |
| Ubrzanje | 22.5 G |
| Poling rate | 1000Hz |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Težina | 72 g |
| Dimenzije | 125 x 65 x 37 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28760 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 736373266230 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 6400 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.099 RSD



Login and Registration Form