Genesis Krypton 200 RGB - gejmerski miš
| SKU | 32195 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| EAN | 5901969426830 |
Na stanju
Redovna cena :
1.799 RSD
1.349 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 450 RSD
Akcija traje od 06.04.2026 do 05.05.2026
Požuri, ponuda ističe za:
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Genesis KRYPTON 200 RGB gejmerski miš // Super cena.
Gaming miš Genesis KRYPTON 200 idealan je odlično rešenja za sve igrače koji traže pouzdanog miša po pristupačnoj ceni. Precizni optički senzor sa promenjivom rezolucijom do 6400 DPi. Poseduje impresivno RGB osvetljenje sa PRISMO efektom. Poseduje 6 programbilnih tastera koje možete prilagoditi svojim potrebama. Omogućava snimanje makroa i personalizaciju postavki. Poseduje silent svičeve.

Program (software) za miš Genesis Krypton 200 možete besplatno skinuti na ovom linku (DOWNLOAD).
Specifikacija:
| Proizvođač | Genesis |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Krypton 200 |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Senzor | Optički |
| Boja | Crna |
| Pozadinsko osvetljenje | Da, RGB |
| Broj tastera | 6 |
| Izdržljivost tastera | ~ 5 miliona klikova (Silent svičevi) |
| Odziv | 1000 Hz |
| Maksimalna brzina praćenja | 66 inča/s |
| Ubrzanje | 22 G |
| Podesiva rezolucija | Da, 500-6400 DPi |
| Dimenzije (V x Š x D) | 41 x 67 x 124 mm |
| Težina | 77 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Games 4 All! Najpovoljnije cene igrica, konzola i gaming opreme u Srbiji.
Detalji
| SKU | 32195 |
|---|---|
| Brend | Genesis |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 5901969426830 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 6400 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
1.799 RSD
1.349 RSD
25% POPUST | UŠTEDA 450 RSD



Login and Registration Form