| SKU | 50869 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281953859 |
Zvučnik JBL Boombox 3 Wi-Fi Black - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Ispuni vazduh masivnim JBL Original Pro zvukom sa dubokim, snažnim basom. JBL Boombok 3 Wi-Fi bežični zvučnik čini da se osećaš kao da si upravo zakoračio usred koncerta zahvaljujući svom snažnom bas-u iz ugrađenog sabvufera, dva drajvera srednjeg opsega i dvostrukim visokotoncima, što sve čini njegov najbolji dizajn 3-sistemskih zvučnika u klasi. Strimuj bilo gde preko Wi-Fi mreže, dok koristiš telefon. Lako se prebaci na Bluetooth za besprekorno audio iskustvo bilo da si u zatvorenom ili napolju. Samo napred—neće ništa ometati tvoju muziku. Lako se prebaci na Bluetooth za besprekorno audio iskustvo bilo da si u zatvorenom ili napolju. Tvoje avanture slušanja mogu da potraju ceo dan dok sa sobom nosiš JBL Boombok 3 Wi-Fi i Bluetooth bežični zvučnik iz sobe u sobu, a zatim na plažu ili zabavu kod bazena u dvorištu. A sa trajanjem baterije od 24 sata, možeš da puštaš muziku dok sunce ne zađe — i ponovo se vrati — pre nego što ti zatreba dopuna. Neverovatna Bluetooth konekcija i još neverovatniji zvuk koji može da pruži samo JBL bežični zvučnik!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | JBL Boombox 3 Wi-Fi Black |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Bluetooth 5.3 i Wi-Fi |
| Frekvencija | 40Hz – 20kHz |
| Bluetooth frekvencija | 2.4GHz-2.4835GHz |
| Ukupna snaga | 136W |
| Napajanje | Strujno ili baterije |
| Trajanje baterije | do 24h |
| Vreme punjenja baterije | do 4.5h |
| Dimenzije | 48.2 x 25.7 x 20.0 cm |
| Masa | 9.62kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 50869 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281953859 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Snaga | 50 W |



Login and Registration Form