| SKU | 30581 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281982132 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Zvučnik JBL Charge 5 BT Green - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
Ponesi sa sobom neverovatnu snagu JBL Pro Sound-a. JBL Charge 5 bežični zvučnik ima optimizovani drajver za duge ekskurzije, odvojen visokotonac i dva JBL bass-a, a svi isporučuju impresivno bogat i jasan zvuk. Dobijaš zvuk velike sobe, čak i kada si na otvorenom. Zabava ne mora da prestane. Opremljen neverovatnim trajanjem baterije od 20 sati, JBL Charge 5 bežični Bluetooth zvučnik omogućava ti zabavu ceo dan i noć. Do bazena. Do parka. JBL Charge 5 Bluetooth bežični zvučnik je IP67 vodootporan i otporan na prašinu, tako da možeš da ga poneseš bilo gde. Neverovatna Bluetooth konekcija i još neverovatniji zvuk koji može da pruži samo JBL bežični zvučnik!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | JBL Charge 5 BT Green |
| Boja | Zelena |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Frekvencija | 60 Hz - 20k Hz |
| Bluetooth frekvencija | 2400 MHz - 2483.5 MHz |
| Ukupna snaga | 40W |
| Trajanje baterije | do 20h |
| Vreme punjenja baterije | do 4h |
| Dimenzije | 22 x 9.6 x 9.3 cm |
| Masa | 0.96kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 30581 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281982132 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Zelena |
| Snaga | 40 W |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form