Marvo SG302 Bluetooth - Lampa, punjač za telefon i zvučnik u isto vreme!
| SKU | 52829 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| EAN | 6932391931042 |
Na stanju
Cena:
3.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Marvo SG302 Bluetooth zvučnik, FM radio, Lampa i punjač za mobilni telefon.
Marvo SG302 Bluetooth zvučnik 3in1 FM radio, Lampa i Punjač za smartphone. Ovaj blutut zvučnik krasi prelepo RGB osvetljenje sa funkcijom bežičnog punjenja. Kompatabilan je sa bluetooth uređajima, a napaja se preko USB kabla i ne zahteva spoljni izvor napajanja. Poseduje i audio izlaz za slušalice, kao i 5 lako dostupnih dugmadi za kontrolu. Integrisana Li-Ion baterija sa punjenejm preko USB Type C kabla
Ključne karakteristike:
- Bluetooth zvučnik
- Audio izlaz za slušalice
- RGB osvetljenje
- FM radio
- Punjač za smartphone
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
|---|---|
| Tip | Zvučnik |
| Model | SG302 |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Tip | Mini |
| Sistem | 1.0 Mono |
| Boja | Bela |
| Baterija | 1500mAh |
| Izlazna snaga | 30 W |
| Dimenzije | 24 x 23 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52829 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6932391931042 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Bela |
| Snaga | 30 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.599 RSD



Login and Registration Form