| SKU | 50725 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412710578 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Savršen spoj stila i performansi - DeepCool FC120!
Upoznaj DeepCool FC120 (3 u 1) set belih ventilatora - savršen dodatak tvom računaru! Ovi elegantni beli ventilatori ne samo da će uneti svežinu u tvoj sistem, već će i efikasno hladiti tvoju opremu. Sa tri visoko kvalitetna ventilatora u kompletu, dobićeš impresivan protok vazduha i tiho hlađenje. Njihov moderan dizajn i ARGB svetlosni efekti dodaju estetsku notu računaru. Povećaj performanse i poboljšaj estetiku svog sistema uz DeepCool FC120 set belih ventilatora - idealno rešenje za sve zaljubljenike u gaming i PC entuzijaste!
Ključne karakteristike:
- ARGB osvetljenje
- 61.91cfm protok vazduha
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Ventilator |
| Model | FC120 White (3 in 1) |
| Broj obrtaja | 500 ~ 1800rpm |
| Protok vazduha | 61.91cfm |
| Pritisak vazduha | 1.83mmH2O |
| Nivo buke | 28dbA |
| Dimenzije | 120 x 120mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
| SKU | 50725 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412710578 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Bela |
| Format | 120mm |
| Materijal | Plastika |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form