RaiJintek Leto Pro RGB 0R100072 – CPU hladnjak sa sa 12025 RGB PVM ventilatorom,proizveden po nekoliko patenata za postizanje naprednih performansi, visokog kvaliteta i izrade.
| SKU | 52298 |
|---|---|
| Brend | RaiJintek |
| EAN | 4715109921854 |
Nema na stanju
Cena:
5.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
RaiJintek Leto Pro RGB 0R100072 - CPU hladnjak za računar vrhunskog kvaliteta.
RaiJintek Leto Pro RGB 0R100072 hladnjak sa visokim kvalitetom proizvodnje. CPU hladnjak sa sa 12025 RGB PVM ventilatorom,proizveden po nekoliko patenata za postizanje naprednih performansi, visokog kvaliteta i izrade. Sa svojim dimenzijama pogodan je za većinu kućišta. Poseduje antivibracione gumene jastučiće na uglovima, kao i RGB osvetljenje. LETO PRO serija podržava sve moderne CPU utičnice LETO PRO serija vam donosi ne samo hladnjak sa izvanrednim performansama i jednostavnom instalacijom, vec´ je i reflektor vašeg sistema.
Specifikacija:
| Proizvođač | RaiJintek |
|---|---|
| Naziv proizvoda | LETO PRO RGB |
| Broj proizvoda | 0R100072 |
| Dimenzija [Š×D×V] | 127×101×155 mm |
| Težina | 925 g [rashladni element i ventilator] |
| Termalna rezistencija | 0,11 °C/W |
| Osnovni materijal | CPU direktni kontakt [CDC] |
| Fin materijal | Aluminijumska legura crna; Montaža rebara bez lemljenja |
| SPEC toplotne cevi | ?6mm |
| Broj toplotnih cevi | 4 |
| Dimenzije (ventilator) [Š×V×D] | 120×120×25 mm |
| Voltaža | 12V |
| Početni napon | 7.5V [Maks.] |
| Brzina | 800~1800 RPM |
| Tip ležaja | Klizni |
| Protok vazduha | 56 CFM [Maks.] |
| Vazdušni pritisak | 1,6 mmH2O [Maks.] |
| Radni vek | 40.000 sati |
| Nivo buke | 25 dBA [Maks.] |
| Konektor | RGB 4 pin, PWM 4 pin |
| Broj ventilatora | 2 |
| TDP | 165W |
| Intel (primena) | Svi LGA 775/115x/1200/1366/201x/2066 CPU (Core™ i3 / i5 / i7 / i9 CPU) |
| AMD (primena) | Svi AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1 CPU |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52298 |
|---|---|
| Brend | RaiJintek |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4715109921854 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.599 RSD



Login and Registration Form