| SKU | 54744 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4718017625364 |
Asus TUF Gaming K1 RGB UK - gejmerska tastatura
Gejmerska tastatura Asus TUF Gaming K1 - visoki kvalitet za prednost nad protivinicima. TUF Gaming K1 otporna je na prolivanje vode, poseduje namensko volume dugme u gornjem desnom uglu i dinamično RGB osvetljenje. Poseduje tihe taktilne TUF Gaming svičeve, a antighosting je podržan na 19 tastera. Tasteri se mogu programirati po vašem ukusu, a tastatura poseduje i on-the-fly memoriju. Veću ugodnost vašim zglobovima pružiće wrist rest koji po vašoj želji možete odvojiti.

TUF Gaming K1 poseduje tihe taktilne tastere izuzetne preciznosti, a lepotu tastaturi daje 5 pojedinačno osvetljenih RGB zona koje možete podesiti putem naprednog softvera ASUS Armoury Crate. U desnom gornjem uglu nalazi se namenskiu multimedijalni taster koji omogućava brzu i jednostavnu kontrolu zvuka u letu, tako da možete pojačavati ili smanjivati ton držeći oči čvrsto na akciji. Tastatura je podesiva u 2 nivoa i prilagođava se svakom igraču za optimalan komfor. Takođe, tasteri su sa gornje strane premazani specijalnim premazom protiv abrazije, trenja i znojenja, a osigurava i prosipanje do 300 ml vode. Pored svega toga, na raspolaganju vam je i 8 programbilnih tastera.

Sotver (Driver) za tastaturu Asus TUF Gaming K1 Armoury Crate možete besplatno skinuti OVDE (DOWNLOAD).
Ključne karakteristike:
- Tihi taktilni TUF Gaming svičevi
- Antighosting - 19 tastera
- Volume knob taster
- Otporna na prolivanje vode
- Odvojivi wrist rest
- On-the-fly memorija
- 8 programbilnih tastera
- RGB
Specifikacija:
| Tip tastature | Membranska |
|---|---|
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | UK |
| Dodatni tasteri | Točkić za kontrolu zvuka |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostale osobine | 1.000Hz Polling rate, Podesivo pozadinsko osvetljenje |
| Napomena | Naslon za zglob |
| Dimenzije | 451mm x 155mm x 36mm |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Masa | 810g |
| Boja | Crna |
| Link proizvođača | LINK |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| SKU | 54744 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017625364 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Format | 100% (Full Size) |



Login and Registration Form