Dell 23.8" P2422H Professional IPS poslovni monitor premium kvaliteta.
| SKU | 37931 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5397184505175 |
Nema na stanju
MP cena :
21.499 RSD
20.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 23.8" P2422H - idealan monitor za sve poslovne zadatke.
DELL 23.8" P2422H Professional IPS monitor idealan je za poslovne zadatke na svakom nivou. IPS monitor sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za potpuno uživanje u gamingu i profesionalnu upotrebu.
Ključne karakteristike:
- 23.8 inča
- IPS
- 1.920 x 1.080 (FHD)
- 5ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | P2422H |
| Boja | Siva |
| Veličina | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare |
| Priključci | Ukupno Display port priključaka 1 DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka 1 HDMI priključci 1x HDMI 1.4 Ukupno VGA priključaka 1 Ukupno USB priključaka 5 USB priključci 5x USB 3.2 |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 537 x 179.6 x 496.06 mm |
| Težina | 5.55kg (sa postoljem) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37931 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184505175 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, USB, VGA |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Višebojna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Model | Professional |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
21.499 RSD
20.999 RSD
UŠTEDA 500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form