Dell 23.8" S2422HZ USB-C FreeSync Video konferencijski IPS monitor idealan za sve poslovne zadatke.
| SKU | 37929 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| EAN | 5397184567623 |
Nema na stanju
Cena:
28.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 23.8" S2422HZ - idealan monitor za sve poslovne zadatke.
DELL 23.8" S2422HZ USB-C FreeSync Video konferencijski IPS monitor idealan je za poslovne zadatke na svakom nivou. IPS monitor sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za potpuno uživanje u gamingu i profesionalnu upotrebu.
Ključne karakteristike:
- 23.8 inča
- IPS
- 5.0 megapiksela kamera
- 4ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | S2422HZ |
| Boja | Siva |
| Veličina | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 4ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Ugrađena kamera | 5.0 megapiksela |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare |
| Priključci | Ukupno Display port priključaka 1 DisplayPort priključci 1x DisplayPort 1.2 Ukupno HDMI priključaka 1 HDMI priključci 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka 3 USB priključci 2x USB 3.2, 1x USB-C 3.2 Gen 1 Audio izlaz 3.5mm |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 537 x 174.7 x 378.4 mm |
| Težina | 4.8kg (sa postoljem) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37929 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184567623 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Siva |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Model | Conference Room |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
28.999 RSD



Login and Registration Form