ASUS 23.8" VY249HE-W Eye Care white monitor premium kvaliteta.
| SKU | 37471 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 09.03.2023 |
| EAN | 4711081174455 |
Nema na stanju
Cena:
17.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS VY249HE 23.8" IPS beli 75Hz - idealan monitor za svakodnevnu upotrebu premium kvaliteta.
ASUS VY249HE 23.8" 24-inčni monitor idealan je za svakodnevnu upotrebu. rezolucije 1920 x 1080 sa brzinom osvežavanja do 75Hz. Poseduje Adaptive-Sync (FreeSync™) tehnologiju koja omogućava fluidnu igru bez seckanja.
Ključne karakteristike:
- 24 inča
- IPS panel
- Refresh Rate 75Hz
- Adaptive-Sync (FreeSync™)
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | VY249HE-W 23.8" |
| Boja | Crna |
| Veličina | 24 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Motion Sync, Eye Care+ Technology, SPLENDID Technology |
| Prikljičci | 1x VGA, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm |
| Zvučnici | / |
| Podržane tehnologije | FreeSync™ |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 541 x 393 x 185 mm |
| Težina | 3.38kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37471 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 09.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711081174455 |
| Dijagonala | 24'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
17.999 RSD



Login and Registration Form