| SKU | 30159 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Datum Izlaska | 01.06.2021 |
| EAN | 8886419345763 |
Rasprodaja traje od 26.12.2025 do isteka zaliha
RAZER HUNTSMAN MINI 60% Linear Red Switch Mercury Edition opto-mehanička gejmerska tastatura
Razer Huntsman poseduje opto-mehaničke linearne crvene svičeve koji spadaju u poslednju fazu evolucije tastera. Nova definicija granice preciznosti i brzine. Upoznajte sasvim novu optičku tehnologiju, gde infracrveni zraci unutar svakog prekidača precizno detektuju aktivaciju stisnutog tastera. Detaljnije informacije o optomehaničkim svičevima možete pronaći u nastavku teksta. Za potisak tastera dovoljno je samo 45g sile i aktivira se na 1,5 mm udaljenosti što je za 30% kraće od prosečnih mehaničkih tastera. Traka stabilizatora tastera na vrhu prekidača osigurava kretanje kapica tastera ostane ravno i dosledno bez obziru u kom uglu tastature pritisnete. Uz pomoć Razer Synapse 3 softvera programirajte tastere po vašoj volji. Otkrijte novu dimenziju sa ubitačnom Razer Huntsman Mini tastaturom. Tastatura ima 60% tastera u odnosu na klasičnu Razer Huntsman tastaturu i namenjena je onima koji zahtevaju minimalan broj namenskih tastera. Tastatura nema numerički deo, funkcijske tastere i tastere sa strelicama. Veoma je kompaktna, sa njom ćete uštedeti svoj prostor i moći jednostavno da je spakujete za put. Funkcije koje na prvi pogled nedostaju upakovane su kao alternativne funkcije koje ćete kontrolisati pomoću sekundarnih funkcija i prečica.

Ključne karakteristike:
- Razer je postavio nove standarde sa opto-mehaničkim tasterima
- 5 on-the-board profila i cloud storage omogućava da igrate bilo gde
- Izdržljivost tastera čak do 100 miliona klikova
- Traka stabilizatora tastera na vrhu prekidača osigurava kretanje kapica tastera ostane ravno i dosledno bez obziru u kom uglu tastature pritisnete
- Huntsman Mini tastaturu poseduje samo 60% tastera
- Crveni linearni svičevi
Više informacija o optomehaničkim tasterima možete videti na linku ispod:
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Opto-mehanička gejmerska tastatura |
| Model | Huntsman Mini 60% Linear Red Switch Mercury Edition |
| Boja | Bela |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Tip tastera | Opto-mehanički svičevi |
| Ergonomski dodaci | Ne |
| Sila potiska tastera | 45 g |
| Izdržljivost tastera | ~ 100 miliona klikova |
| Programbilnost tastera | Full programbilni |
| Osvetljenje | Pozadinsko RGB Chroma osvetljenje 16.8 miliona boja |
| Anti-ghosting tasteri | 10 |
| Ostalo | On-the-fly macro, Win-Key lock, Razer Hypershift |
| Softver | Razer Synapse 3 |
| On-Board Memory | Da, 5 profila |
| Dimenzije | 295 x 102 x 33 mm |
| Težina | 453 g |
| Broj tastera | 61 |
| Numerički deo | Ne |
| Multimedijalni tasteri | Preko Fn tastera |
| Odziv (polling rate) | 1000Hz/1ms |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
| SKU | 30159 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Tastatura |
| Datum Izlaska | 01.06.2021 |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 8886419345763 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Bela |
| Format | 60% |



Login and Registration Form