gaming mehanička tastatura Marvo KG 934
| SKU | 28661 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| EAN | 6932391922736 |
Na stanju
Redovna cena :
6.999 RSD
5.499 RSD
21% POPUST | UŠTEDA 1.500 RSD
Rasprodaja traje od 03.04.2026 do isteka zaliha
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja gaming mehanička tastatura Marvo KG 934 - Super cena.
Nova mehanička gejmerska tastatura MARVO KG 934. Vrhunska tastatura sa mehaničkim plavim svičevima izdržljivosti do čak ~ 50 miliona klikova. Povezivanje je preko USB-a, a poseduje i RGB pozadinsko osvetljenje. Antighosting je preko cele tastatura, a podešava se preko N-tastera. Tastatura je izrađena je od ABS plastike i ima podesiv nagib.
Ključne karakteristike:
- Mehanička gejmerska tastura
- Plavi svičevi
- RGB pozadinsko osvetljenje
- Full antighosting
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
| Tip | Gejmerska mehanička tastatura |
| Model | KG934 |
| Povezivanje | Žično, USB 2.0 |
| Boja | Crna |
| Tip tastera | Mehanički plavi |
| Izdržljivost tastera | ~50 miliona klikova |
| Broj tastera | 89 |
| Sila pritiska | 60 ± 10 g |
| Praćenje | 3.8 ± 0.3 mm |
| Anti-ghosting | Full, preko N-tastera |
| Win-key lock | Da |
| Osvetljenje | RGB |
| Dužina kabla | 1.5 m |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 28661 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 6932391922736 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Format | 80% TKL |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
6.999 RSD
5.499 RSD
21% POPUST | UŠTEDA 1.500 RSD



Login and Registration Form