Mala matična ploča velikih kapaciteta!
| SKU | 38187 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387121337 |
Nema na stanju
Cena:
26.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Matična ploča ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI - matična ploča premium brenda.
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Matična ploča |
| Model | ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel® 1700 |
| Čipset | Intel B760 |
| Tip memorije | 4x DDR5 |
| Podržane memorije | 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 5.200Mhz, 5.600MHz, 5.400MHz, 6.600MHz (O.C.), 6.800MHz (O.C.), 7.000MHz (O.C.), 6.400MHz (O.C.), 5.000Mhz, 7.200MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Podrška za Extreme Memory Profile (XMP), Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, Podrška za non-ECC UDIMM memory, OptiMem II, Podrška za Unbuffered ECC memoriju |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 5.0 (x16 mode), 1x PCI Express 4.0 (x16 mode) |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 2x M.2 slot, 4x SATA III |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Žična mreža (LAN) | 2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps Realtek |
| Broj kanala (Audio) | 8 (7.1) Realtek |
| Priključci na zadnjem panelu | DisplayPort priključci 1x DisplayPort, HDMI priključci 1, Ukupno USB priključaka 8, Ukupno USB C priključaka 1, USB 3.2 priključci 2 (Tip A) Gen2, 3 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen2x2, USB 2.0 priključci 2 (Tip A), RJ-45 (LAN) 1, Audio 5x 3.5mm, 1x S/PDIF optički, Ostali priključci 2x Wi-Fi antenna connectors |
| Unutrašnji priključci | Naponski priključci 1x 8 pin 12V Power Connector, 1x 4 pin 12V Power Connector, 1x 24-pin ATX main power connector USB 3.2 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (podrška za 1 USB 3.2 Gen 2 Tip C porta) USB 2.0 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) Audio 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x 4-pin AIO Pump header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x Clear CMOS header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x AURA RGB header, 4 x SATA 6Gb/s, 1 x Thunderbolt™ (USB4®) header, 2 x M.2 slot (Key M) |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38187 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387121337 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR5 |
| Čipset | Intel B760 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
26.999 RSD



Login and Registration Form