ASUS TUF GAMING B760M-PLUS - Matična ploča za ozbiljan gejming. Poboljšaj performanse svog računara uz izdržljivu i pouzdanu opciju.
| SKU | 53076 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711387004456 |
Nema na stanju
Cena:
21.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Matična ploča ASUS TUF GAMING B760M-PLUS - Snaga za bezkompromisni gejming!
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS je matična ploča koja će unaprediti tvoje gejmersko iskustvo. Sa čvrstom izgradnjom i naprednim funkcijama, ova ploča je savršen izbor za ozbiljne gejmere. Opremljena Intel B760M čipsetom, ova matična ploča omogućava brz i stabilan rad. Podržava procesore devete i desete generacije Intel Core serije, pružajući ti snagu koja je potrebna za najnovije igre i zahtevne aplikacije. ASUS TUF GAMING B760M-PLUS dolazi sa podrškom za DDR4 memoriju, omogućavajući ti da maksimalno iskoristiš performanse svojeg sistema. Takođe, poseduje PCIe 3.0 slotove za brze grafičke kartice i M.2 slot za brzu NVMe SSD.
Ključne karakteristike:
- Intel B760M čipset
- Podrška za Intel Core procesore devete i desete generacije
- DDR4 memorija
- PCIe 3.0 slotovi
- M.2 slot za NVMe SSD
- TUF Gaming LAN za brzu internet vezu
- Audio pojačalo za vrhunski zvuk
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
|---|---|
| Tip | Matična ploča |
| Model | TUF GAMING B760M-PLUS |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1700 |
| Čipset | Intel B760 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Memorijski slotovi | 4x DDR4 |
| Podržane memorije | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.666MHz, 2.800MHz, 2.933MHz, 3.000MHz, 3.200MHz, 3.333Mhz (O.C.), 3.400Mhz (O.C.), 3.466Mhz (O.C.), 3.600Mhz (O.C.), 3.733Mhz (O.C.), 4.000Mhz (O.C.), 4.266Mhz (O.C.), 4.400Mhz (O.C.), 4.600Mhz (O.C.), 4.800Mhz (O.C.), 5.000Mhz (O.C.), 5.066Mhz (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dual Channel, OptiMem II |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x4 mode), 1x PCI Express 5.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | 4x SATA 6GB/s |
| Ostali skladišni interfejs | 2 x M.2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Žična mreža (LAN) | 1x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Model | Realtek |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Broj kanala | 7.1 |
| Model | Realtek |
| Napomena | Audio Shielding, Dedicated audio PCB layers, Front Panel Jack-retasking, Jack-detection, Multi-streaming, Premium audio capacitors |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort |
| HDMI priključci | 1 |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| Ukupno USB-C priključaka | 1 |
| USB 3.2 priključci | 1 (Tip A) Gen1, 1 (Tip C) Gen2x2, 4 (Tip A) Gen2 |
| USB 2.0 priključci | 2 (Tip A) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm |
| Ostali priključci | 1 x optical S/PDIF, 1 x Wi-Fi Module |
| Naponski priključci | 1 x 24 pin Main Power connector, 1x 4 pin 12V Power Connector, 1x 8 pin 12V Power Connector |
| USB 3.2 | 1 (podrška za 2 USB 3.2 Gen 1 porta), 1 (podrška za USB-C port) |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| Audio | 1x Front panel header |
| Ostali priključci | 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x AURA RGB header, 1 x Clear CMOS header, 1 x Thunderbolt™ (USB4®) header, 2 x M.2 slot (Key M), 3 x Addressable Gen 2 headers, 3 x Chassis Fan Header (4-pin), 4 x SATA 6Gb/s |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Podržane tehnologije | ASUS UEFI BIOS EZ Mode, AURA Sync, DIGI+VRM, Fan Xpert 2+, PC Cleaner, ProCool, TUF Gaming CPU-Z, TUF LANGuard |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244mm x 244mm |
| Fiksirajući otvori | 8 |
| Pakovanje | 2 x SATA 6Gb/s kabl, Šrafovi |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 53076 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711387004456 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB, USB-C |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | Intel B760 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | Intel 1700 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.999 RSD



Login and Registration Form