RaiJintek Silenos MS je vrhunsko kućište koje kombinuje izdržljivost, elegantan dizajn i izvanrednu termalnu performansu za entuzijaste računara.
| SKU | 52356 |
|---|---|
| Brend | RaiJintek |
| EAN | 4715109923247 |
Nema na stanju
Cena:
6.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
RaiJintek Silenos MS - idealno kućište za vaš računar.
RaiJintek Silenos MS kućište dizajnirano u Nemačkoj. RAIJINTEK SILENOS MS je Midi Tower kućište koje je dizajnirano za entuzijaste koji traže kombinaciju izvanrednog sistema hlađenja i prostranosti za svoje računarske konfiguracije.
Ovo kućište je idealno za korisnike koji žele da izgrade snažan računar sa puno komponenti, uključujući velike grafičke kartice, visoke CPU kulere i brojne skladišne uređaje. SILENOS MS podržava ATX, Micro ATX i Mini ITX matične ploče, pružajući vam fleksibilnost pri izboru komponenti.

Specifikacija:
| Proizvođač | RaiJintek |
|---|---|
| Naziv proizvoda | SILENOS MS |
| Broj proizvoda | 0R20B00204 |
| Dimenzija [Š×D×V] | 215×420×459 mm |
| Težina | 7,05 kg [NW] 8,14 kg [GW] |
| Materijal | SPCC 0.6mm |
| Boja | Coating crna |
| M/B podrška | ATX; M-ATX; Mini-ITX |
| Drive Bay | 3,5" × 2 + 2,5" × 3 |
| Slot za proširenje | PCI slotovi ×7 |
| I/O panel | USB3.0×2, Tip C×1, HD Audio×1 |
| Napajanje | PS/2 [Unutrašnji donji nosač] |
| Sistem za hlađenje | Gornji deo: 120 mm×2 ili 140 mm×2 [opcija]; Prednja: 200 mm×2 ili 140 mm×2 ili 120 mm×3 [opcija] ; Zadnja strana: 120 mm×1 [opcija] |
| Radijator | Gornja strana: 120/140/280 mm [opcija]; Prednja: 120/140/280/360 mm [opcija]; Zadnja strana: 120 mm [opcija] |
| Visina CPU hladnjaka | 166 mm [Maks.] |
| Dužina grafičke kartice | 320 mm [Maks.] |
| Side panel | 4 mm kaljeno staklo |
| Prednji panel | Mesh |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52356 |
|---|---|
| Brend | RaiJintek |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4715109923247 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
6.999 RSD



Login and Registration Form