White Shark Panzer GCC-2103 - prazno kućište
| SKU | 31803 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0736373268005 |
Nema na stanju
Cena:
6.699 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
White Shark Panzer sjajno ATX MID Tower kućište renomiranog gejmerskog brenda.
Prazno kućište renomiranog brenda - White Shark Panzer. Kućište je izrađeno u kombinaciji akrila i metala, a napaja se preko ATX-a na dnu (ne dolazi u pakovanju). Tip kućišta je ATX Mid Tower, a kompatabilno je sa ATX/M-ATX/ITX matičnim pločama. Maksimalna visina hladnjaka koji možete ugraditi u ovo kućište je 158 mm. Poseduje 6 otovora za ventilatore, a na prednjem panelu poseduju USB 3.0 ulaz, dva USB 2.0 ulaza i HD Audio ulaz.

Ključne karakteristike:
- ATX Mid Tower
- Kompatabilno sa ATX/M-ATX/ITX matičnim pločama
- 7 dodatnih slotova
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Kućište |
| Model | Panzer GCC-2103 |
| Boja | Crna |
| Format kućišta | ATX Mid Tower |
| Kompatabilnost | ATX/M-ATX/ITX |
| Napajanje | ATX - na dnu (ne dolazi u pakiranju) |
| Proširenja | 2 x unutarnji 3.5", 2 x unutarnji 2.5", 7 horizontalnih |
| Otvori za ventilatore | 3 x prednji 120 mm (opcija), 2 x gornji (opcija), 1 x stražnji 120 mm (LED - 3 boje - uključen) |
| Maksimalna visina CPU hladnjaka (mm) | 158 mm |
| Materijal | Akril / metal |
| Prednji panel | 1 x USB 3.0 + 2 x USB 2.0 + HD Audio |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 320 mm |
| Dimenzije | 367 x 202 x 426 mm |
| Težina | 2800 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 31803 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0736373268005 |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
6.699 RSD


Login and Registration Form