Cooler Master MasterBox MB400L (MCB-B400L-KGNN-S00) - kućište
| SKU | 32225 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512097656 |
Nema na stanju
Cena:
7.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterBox MB400L (MCB-B400L-KGNN-S00) - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je Mini Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika,plastike i stakla. Podržani formati matičnih ploča su microATX i Mini-ITX. Poseduje ugrađene ventilatore - na poleđini dimenizja 1 x 120mm i prednjoj 1 x 120mm RGB.
Ključne karakteristike:
- Mini format
- Izrađen od čelika,plastike i stakla
- 2 ugrađena ventilatora, prednji RGB
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | MasterBox MB400L (MCB-B400L-KGNN-S00)v |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Ležišta za spoljne uređaje 3.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Priključci (napred) | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x Audio/Mic |
| Ugrađeni ventilatori | 1 x 120 mm (poleđina), 1 x 120 mm RGB (napred |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 166 mm |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 344 mm |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 2 x 140mm ili 3 x 120mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja) | 2 x 120mm ili 140 mm |
| Maksimalni broj slotova | 4 |
| Težina | 5.47 Kg |
| Dimenzije | 411mm x 410mm x 218mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32225 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512097656 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Format | Mini Tower (Micro ATX) |
| Materijal | Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
7.999 RSD


Login and Registration Form