Vrhunsko kućište za Vašu konfiguraciju!
| SKU | 38216 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| EAN | 5056547203522 |
Nema na stanju
Cena:
21.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja NZXT H7 (2023) Elite kućište za računar / super cena.
Prazno kućište renomiranog brenda NZXT. Format kućište je Full ATX, a igrađeno je od čelika i stakla. Dimenzija kućišta su 505 x 480 x 230 mm.
Ključne karakteristike:
- Midi ATX Tower
- Kombinacija čelika i stakla
- 3x 140mm + 1x 120mm ventilator
Specifikacija:
| Proizvođač | NZXT |
| Tip | Kućište |
| Model | H7 Elite (2023) (CM-H71EW-02) White |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Dimenzije | 505 x 480 x 230mm |
| Težina | 10.98 kg |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 6 (pretvaranjem 2 ležišta 3.5" u 2.5") |
| Priključci (napred) | USB 3.2 1x USB 3.2 Gen 2 tip C, 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A, Audio 1x 3.5mm, Kontroler RGB Kontroler |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 185mm |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 400mm |
| Materijal | Čelik, staklo |
| Ventilator | 3x 140mm, 1x120mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 38216 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5056547203522 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Bela |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Metal, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
21.999 RSD



Login and Registration Form