NZXT H7 Flow RGB kućište belo (CM-H71FW-R1) kućište za vaš računar.
| SKU | 38100 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| EAN | 5056547203546 |
Nema na stanju
Cena:
20.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja NZXT H7 Flow kućište za računar.
Prazno kućište renomiranog brenda NZXT. Format kućište je Midi Tower, a igrađeno je od čelika i stakla. Dimenzija kućišta su 505mm x 480mm x 230mm. Kućište je većeg gabarita tako da u njega mogu stati grafike maksimalne dužine od 400mm i procesorska hlađenja maksimalne visine od 185mm.
Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Kombinacija čelika i stakla
- 1x 120mm ventilator na Prednjoj strani
- 1x 120mm ventilator na Poleđini
- Airflow dizajn
Specifikacija:
| Proizvođač | NZXT |
| Tip | Kućište |
| Model | H7 Flow (CM-H71FW-R1) |
| Format kućišta | Midi-Tower |
| Dimenzije | 505mm x 480mm x 230mm |
| Težina | 10kg |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 6 (4+2) |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Ležišta za ventilatore (Prednja strana) | 3x140mm ili 3x120mm |
| Ležišta za ventilatore (Poleđina) | 1x140mm ili 1x120mm |
| Ležišta za ventilatore (Gornja strana) | 3x120mm ili 2x140mm |
| Ugrađeni ventilatori (Prednja strana) | 1x120mm |
| Ugrađeni ventilatori (Poleđina) | 1x120mm |
| Priključci (napred) | USB 3.2 (1x USB 3.2 Gen 2 tip C, 2x USB 3.2 Gen 1 Tip A), Audio (3.5mm (izlaz + ulaz) |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 400mm |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 185mm |
| Materijal | Čelik, staklo |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38100 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5056547203546 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Bela |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Metal, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
20.499 RSD



Login and Registration Form