Cooler Master MasterBox MB311L ARGB (MCB-B311L-KGNN-S02) - prazno kućište
| SKU | 33050 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512097595 |
Nema na stanju
MP cena :
8.099 RSD
6.599 RSD
UŠTEDA 1.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB (MCB-B311L-KGNN-S02) - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je microATX, Mini-ITX, a konstrukcija je izrađena od čelika, stakla i plastike. Podržani formati matičnih ploča su Mini-DTX, Mini-ITX. Poseduje ugrađene ventilatore 2x120mm ARGB sa prednje strane.

Ključne karakteristike:
- microATX, Mini-ITX
- Izrađen od čelika,stakla i plastike
- Ugrađeni ARGB ventilatori sa gornje strane
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | MasterBox MB311L ARGB (MCB-B311L-KGNN-S02) |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 (pretvaranjem 2x3.5" ležišta u 2x2.5") |
| Priključci (napred) | 2x USB 3.2 Gen 1, 2x 3.5mm |
| Ugrađeni ventilatori | 2x120mm (gornja) |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 2x140mm ili 3x120mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x120mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 2x140mm ili 2x120mm |
| Ležišta za ventilatore (donja strana) | / |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 166mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 344mm |
| Dimenzije | 435.5mm x 410mm x 217.5mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Težina | 5.4Kg |
| Ostalo | 1x ARGB Kontroler |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33050 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512097595 |
| Osvetljenje | ARGB |
| Boja | Crna |
| Format | Mini Tower (Micro ATX) |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
8.099 RSD
6.599 RSD
UŠTEDA 1.500 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form