Cooler Master MasterBox MB511 ARGB (MCB-B511D-KGNN-RGA) - kućište
| SKU | 32226 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| EAN | 4719512095102 |
Nema na stanju
Cena:
13.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterBox MB511 ARGB (MCB-B511D-KGNN-RGA) - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika,plastike i stakla. Podržani formati matičnih ploča su ATX, E-ATX, microATX, Mini-ITX, SSI CEB. Poseduje ugrađene ventilatore 3 x 120 mm RGB sa prednje strane.

Ključne karakteristike:
- Midi format
- Izrađen od čelika,plastike i stakla
- 3 ugrađena RGB prednja ventilatora
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | MasterBox MB511 ARGB (MCB-B511D-KGNN-RGA) |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, E-ATX, microATX, Mini-ITX, SSI CEB |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 (pretvaranje 2.5”/3.5” Combo Bay) |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 5 |
| Priključci (napred) | 2 x USB 3.1, 2 x 3.5 mm |
| Ugrađeni ventilatori | 3 x 120 mm ARGB (napred) |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 180 mm |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 410 mm |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 2 x 140mm ili 3 x 120mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja) | 3 x 120mm ili 2x 140mm |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Težina | 6.59 Kg |
| Dimenzije | 496mm x 469mm x 217mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Podržava RGB Fusion 2.0 |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 32226 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512095102 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
13.999 RSD



Login and Registration Form