Gigabyte C301 Glass Black - sjajno kućište premium kvaliteta!
| SKU | 51651 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331553371 |
Nema na stanju
Cena:
12.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte C301 Glass Black - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Gigabyte. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika, stakla i plastike. Podržani formati matičnih ploča su ATX, microATX, Mini-ITX. Poseduje ugrađene ventilatore 4x120mm, tri napred a jedan pozadi.
Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Izrađen od čelika,stakla i plastike
- Ugrađeni ventilatori spreda i otpozadi
- ARGB ventilatori
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Kućište |
| Model | Gigabyte C301 |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 3 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Priključci (napred) | 1x Tip C USB 3.2, 2x USB 3.0, 2x 3.5mm |
| Ugrađeni ventilatori | 4x120mm |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 3x140mm ili 3x120mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x120mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 2x 120mm ili 2x 140mm |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 170mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 400mm |
| Dimenzije | 486mm x 473mm x 220mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 51651 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331553371 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Metal, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.499 RSD


Login and Registration Form