Cooler Master HAF 500 (H500-WGNN-S00) White - prazno kućište za računar
| SKU | 33682 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| EAN | 4719512124192 |
Nema na stanju
Cena:
15.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master HAF 500 - White - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Cooler Master. Format kućišta je Midi Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika i stakla. Podržan format matične ploče je ATX, E-ATX, ITX, microATX, SSI CEB. Poseduje ugrađene ventilatore 2x120mm ARGB sa prednje strane, 1x120mm ARGB na poleđini i 1x120 u držaču za grafičke karte.

Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Izrađen od čelika i stakla
- Ugrađeni ventilatori 2x120mm ARGB sa prednje strane, 1x120mm ARGB na poleđini i 1x120 u držaču za grafičke karte
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Kućište |
| Model | HAF 500 (H500-WGNN-S00) White |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, E-ATX, ITX, microATX, SSI CEB |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 (pretvaranje 2.5”/3.5” Combo Bay) |
| Priključci (napred) | 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 tip C, 1x Audio/Mic, ARGB Kontroler |
| Ugrađeni ventilatori | 2x120mm ARGB sa prednje strane, 1x120mm ARGB na poleđini i 1x120 u držaču za grafičke karte |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 3x120mm ili 2x140mm ili 2x200mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x120mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 3x120mm ili 2x140mm ili 2x200mm |
| Ležišta za ventilatore (ostalo) | 1x120mm HDD cage |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 167mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 410mm |
| Dimenzije | 516mm x 510mm x 224mm |
| Materijal | Čelik, Staklo |
| Boja | Bela |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 33682 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512124192 |
| Osvetljenje | ARGB |
| Boja | Bela |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Čelik, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
15.999 RSD



Login and Registration Form