| SKU | 51740 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| EAN | 4713227527767 |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Thermaltake V150 ARGB Mesh - sjajno i tiho kućište za vaš računar.
Thermaltake V150 ARGB Mesh odlično kućište renomiranog brenda. Kućište Thermaltake V150 ARGB Mesh je moderno kućište koje kombinuje odličnu ventilaciju sa atraktivnim dizajnom. Sa mrežastim prednjim panelom i ARGB osvetljenjem, ovo kućište obezbeđuje dobar balans između funkcionalnosti i estetike. Thermaltake V150 ARGB Mesh je odličan izbor za korisnike koji traže kućište sa izuzetnom ventilacijom i atraktivnim RGB osvetljenjem.
Ključne karakteristike:
Mrežasti Prednji Panel: Mrežasti prednji panel omogućava bolju ventilaciju i protok vazduha, što je važno za održavanje niske temperature unutar računara.
ARGB Osvetljenje: Dolazi sa adresabilnim RGB LED osvetljenjem koje možete prilagoditi i sinhronizovati sa drugim ARGB komponentama za atraktivan izgled.
Prostranost: Ima dovoljno prostora za grafičke kartice, HDD-ove, SSD-ove i druge komponente.
Kvalitetna Izrada: Thermaltake je poznat po kvalitetu svojih kućišta, što obezbeđuje pouzdano i izdržljivo kućište.
Specifikacija:
| Veličina | Micro Case |
|---|---|
| Panel | Kaljeno staklo 4mm |
| Dimenzije (VxŠxD) | 398 x 208 x 440 mm |
| Težina | 5.55 kg |
| Boja | Crna |
| Materijal | SPCC |
| Ventilatori (napred) | 2x 120 x 120 x 25 mm ARGB ventilatora (1000rpm, 27.2 dBA) |
| Ventilatori (nazad) | 1 x 120 x 120 x 25 mm ARGB ventilator (1000rpm, 27.2 dBA) |
| Podrška ventlatora (napred) | 2 x 120mm, 1 x 120mm; 2 x 140mm, 1 x 140mm |
| Podrška ventilatora (nazad) | 1 x 120mm |
| Podrška ventilatora (dole) | 1 x 120mm, 1 x 140mm |
| Poklopac napajanja | 1 x 120mm, 1 x 140mm |
| Podrška radijatora (napred) | 1 x 240mm, 1 x 120mm;1 x 280mm, 1 x 140mm |
| Podrška radijatora (gore) | 1 x 120mm(samo AIO) |
| Podrška radijatora (nazad) | 1 x 120mm |
| Slotovi za proširenje | 2 x 2.5" ili 2 x 3.5" |
| Max. dimenzije matične ploče | Mini ITX, Micro ATX |
| I/O portovi | 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x HD Audio, 1x R dugme |
| Max. visina CPU | 155 mm |
| Max. dužina grafičke kartice | 350 mm |
| Max. dužina napajanja | 220 mm |
| Link proizvođača | LINK |
| SKU | 51740 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4713227527767 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form