Cooler Master HYPER 212 RGB Black edition (RR-212S-20PC-R2) - procesorski hladnjak
| SKU | 34167 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 13.04.2022 |
| EAN | 4719512123461 |
Nema na stanju
Cena:
7.299 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master HYPER 212 RGB Black edition (RR-212S-20PC-R2) - hladnjak premium kvaliteta.
Cooler Master HYPER 212 RGB Black edition (RR-212S-20PC-R2) hladnjak . Poseduje 120mm x 120mm x 25mm ventilator.

Ključne karakteristike:
- Procesorsko ležište : AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1366, Intel® 1700, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Hladnjak |
| Model | HYPER 212 RGB Black edition (RR-212S-20PC-R2) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1366, Intel® 1700, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066 |
| Tip | Aktivan |
| Ventilatori | 1 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 650rpm - 2.000rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 59cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.1mmH2O |
| Ventilatori (nivo buke) | 8dBA - 30dBA |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 158.8mm x 120mm x 79.6mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | RGB |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34167 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 13.04.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512123461 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
7.299 RSD



Login and Registration Form