DeepCool AS500 Plus White ARGB CPU hladnjak unapređuje performanse računara i dodaje stil sa belim dizajnom i ARGB osvetljenjem. Ojačaj svoju konfiguraciju i optimizuj rad tvog računara!
| SKU | 50946 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412727347 |
Nema na stanju
Cena:
9.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool AS500 Plus White ARGB - Poboljšaj performanse, sredi stil, rashladi svoj računar!
Sigurno ćeš se oduševiti DeepCool AS500 Plus White ARGB hladnjakom! Ovaj vrhunski hladnjak će ne samo efikasno ohladiti tvoj procesor, već će i dodati dozu stila tvom računaru. Sa svojim prelepim belim dizajnom i dinamičkim ARGB osvetljenjem, ovaj hladnjak će učiniti tvoj sistem primamljivijim nego ikad pre. Ne samo to, već će i poboljšati performanse tvog računara, omogućavajući ti da bez napora obavljaš i najzahtevnije zadatke. Uz DeepCool AS500 Plus White ARGB hladnjak, tvoj računar će biti spreman za izazove modernog sveta!
Ključne karakteristike:
- Nivo buke 29.2 dB(A)
- Odlično rasipanje toplote
- 2x ventilatora od 140mm
- ARGB osvetljenje
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Model | AS500 Plus White ARGB |
| Boja | Bela |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
| Ventilatori | 2x 140mm |
| Dimenzije | 142 × 102 × 164mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 500~1200 RPM±10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 70.81CFM |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 1.14mmAq |
| Ventilatori (nivo buke) | 29.2 dB(A) |
| Težina | 1.2kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 50946 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za procesor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412727347 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | ARGB |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
9.999 RSD



Login and Registration Form