Cooler Master MasterAir MA612 (MAP-T6PS-218PK-R1) - procesorski hladnjak
| SKU | 33677 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| EAN | 4719512111505 |
Nema na stanju
Cena:
10.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Cooler Master MasterAir MA612 (MAP-T6PS-218PK-R1) - hladnjak premium kvaliteta.
Cooler Master MasterAir MA612 (MAP-T6PS-218PK-R1) hladnjak . Poseduje 2x 120mm x 120mm x 25mm ventilatora.
Ključne karakteristike:
- Procesorsko ležište : AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1366, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066
Specifikacija:
| Proizvođač | Cooler Master |
| Tip | Hladnjak |
| Model | MasterAir MA612 (MAP-T6PS-218PK-R1) |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3, AMD® AM3+, AMD® AM4, AMD® FM1, AMD® FM2, AMD® FM2+, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1366, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066 |
| Tip | Aktivan |
| Broj toplotnih cevi | 6 |
| Ventilatori | 2 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 650rpm - 1.800rpm ± 5% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 62cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.25mmH2O |
| Ventilatori (nivo buke) | 8dBA - 27dBA |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 158mm x 129mm x 112.2mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | / |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33677 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 14.02.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512111505 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum, Bakar, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.999 RSD



Login and Registration Form