Sapphire AMD Radeon RX 7900XTX 24GB 384bit PULSE grafička kartica za tvoj računar!
| SKU | 37194 |
|---|---|
| Brend | Sapphire |
| EAN | 4895106293267 |
Nema na stanju
Cena:
127.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Grafička kartica Sapphire AMD Radeon RX 7900XTX 24GB 384bit PULSE - grafička kartica za tvoj računar!
Grafička kartica Sapphire AMD Radeon RX 7900XTX 24GB 384bit PULSE te uvlači u akciju. Iskusi igre sa realističnim osvetljenjem, senkama i refleksijama zajedno sa bogatim detaljima, zahvaljujući DirectX® Raytracing (DXR) i senčenju promenljive brzine (VRS) omogućava potpuno novi užitak u igrama sa ovom najnovijom generacijom.
Specifikacija:
| Proizvođač | Sapphire |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | RX 7900XTX 24GB 384bit PULSE RX 7900XTX GAMING OC 24GB (11322-02-20G) |
| Graphics Engine | RX 7900XTX |
| Broj unificiranih procesora | 6144 |
| Količina memorije | 24GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 384bit |
| Priključci | 2x DisplayPort 2.1 2x HDMI 2.1 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Podržane tehnologije | Microsoft® DirectX® 12, AMD FreeSync™, AMD FidelityFX, Radeon™ Anti-Lag, AMD Radeon™ Boost, Vulkan™, AMD Software: Adrenalin Edition™ application, Precision fan control, Tri-X Cooling Technology, Intelligent Fan Control, AMD Link, AMD Privacy View, AMD Noise Suppression, 96MB AMD Infinity Cache, AMD Radiance Display, Microsoft DirectStorage |
| Dimenzije | 313mm x 135.75mm x 52.67mm |
| Format | ATX |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37194 |
|---|---|
| Brend | Sapphire |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4895106293267 |
| Memorija | 24GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RX 7900 XTX |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
127.499 RSD



Login and Registration Form