Gigabyte AMD Radeon RX 7600 8GB GAMING OC, fantastična grafička kartica za tvoj pc.
| SKU | 38651 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| EAN | 4719331313425 |
Na stanju
MP cena :
38.999 RSD
37.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte AMD Radeon RX 7600 8GB GAMING OC - grafička kartica za vaš računar.
Gigabyte AMD Radeon RX 7600 8GB GAMING OC grafička kartica omogućava lagodno igranje i AAA naslova. Zakopčajte se i uključite se u vrhunsko igranje.
Ključne karakteristike:
- 2.655MHz (2.755MHz boost clock)
- 7.680 x 4.320
- 8GB GDDR6
- PCI Express 4.0
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | RX 7600 8GB GAMING OC |
| Grafika | AMD® Radeon® |
| Model | RX 7600 |
| Broj unificiranih procesora | 2048 |
| Radni takt | 2.655MHz (2.755MHz boost clock) |
| Količina memorije | 8GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 128bit |
| Takt memorije | 18.000MHz |
| Priključci | 2x DisplayPort 1.4a, 2x HDMI 2.1a, 1x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Sistem hlađenja | 3x Axial Fan, Axial-tech Fan Design, Windforce 3X |
| Podržane tehnologije | DirectX 12, Auto-Extreme Technology, OpenGL 4.6®, AMD FidelityFX, AMD RDNA™ 2 Architecture, RGB Fusion |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multi-view | 4 monitora |
| Dimenzije | 282mm x 115mm x 50mm |
| Format | Puna ATX veličina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38651 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331313425 |
| Memorija | 8GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RX 7600 |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
38.999 RSD
37.999 RSD
UŠTEDA 1.000 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form