Sapphire AMD Radeon RX 7700XT 12GB PULSE grafička kartica pruža izuzetne igračke i kreativne performanse, sa 12GB GDDR6 memorije, naprednim hlađenjem i podrškom za najnovije tehnologije.
| SKU | 51077 |
|---|---|
| Brend | Sapphire |
| EAN | 4895106294288 |
Nema na stanju
Cena:
53.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Snaga za izvanredne performanse uz Sapphire AMD Radeon RX 7700XT 12GB PULSE!
Sapphire AMD Radeon RX 7700XT 12GB PULSE grafička kartica je vrhunski izbor za svakog igrača. Ovaj impresivni GPU donosi izvanredne performanse i vrhunsku grafiku u svakom trenutku, omogućavajući ti da u potpunosti uroniš u igre i kreiraš visokokvalitetne sadržaje. Sa 12GB GDDR6 memorije, naprednim hlađenjem i podrškom za najnovije tehnologije, kao što su Ray Tracing i AMD FidelityFX Super Resolution, ova kartica će ti pružiti neverovatno iskustvo igranja.
Specifikacija:
| Proizvođač | Sapphire |
| Tip | Grafička kartica |
| Model | AMD Radeon RX 7700XT 12GB PULSE |
| Graphics Engine | RX 7700XT |
| Broj unificiranih procesora | 3456 |
| Količina memorije | 12GB |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Priključci | 2x DisplayPort 2.1, 2x HDMI 2.1, 2x8pin |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Multiview | 4 monitora |
| Dimenzije | 280 x 128.75 x 52.57mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 51077 |
|---|---|
| Brend | Sapphire |
| Vrsta | Grafička karta |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4895106294288 |
| Memorija | 12GB |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Model | RX 7700 XT |
| Proizvođač čipa | AMD |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
53.499 RSD



Login and Registration Form